Warsztaty decoupage

W dniu 22.06.2026r. w Ośrodku Pomocy Społecznej w Kamieńcu odbyły się warsztaty decoupage realizowane w ramach działań towarzyszących w ramach Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus Podprogram 2025. Warsztaty decoupage to kreatywne zajęcia, podczas których ozdabia się przedmioty (np. drewniane pudełka, doniczki, szklaneczki) za pomocą wycinania i naklejania wzorów z papieru lub serwetek. To świetny sposób na relaks i arteterapię, odpowiedni dla każdego, niezależnie od poziomu zdolności manualnych. W warsztatach wzięło udział 11 osób, które w miłej atmosferze stworzyły własne, piękne świeczniki.  

 

4pxTIWZs
mIRptVeQ
l4m3n1w-
GgeVqFNK
FYMoBUY8
SarxCPm-
It469khd
kTGKAXQH
5U7fujOx